Volba správné profilové fotografie

May 14, 2018

Pravděpodobně to znáte z vlastní zkušenosti: dobrá profilová fotografie je velmi důležitá pro získaní prvního dojmu! Když se proklikáváte něčím profilem, první dojem se vždy počítá. Proto byste měli vždy pamatovat na několik pravidel pro volbu správné profilové fotografie.

Buďte sami sebou

Vyberte fotografii, která opravdu vyjadřuje vaši osobnost. Nezkoušejte být někým jiným. Pokud se pak totiž setkáte s někým, kdo se Vám nejdříve zalíbí, on nebo ona brzy pozná, že jste se na fotografii stylizovali do pozice někoho jiného. Vyberte novou, aktuální fotku, o níž si myslíte, že přesně ukazuje, jací jste.

Nebudte príliš sexy

Pri hledání vážného vztahu vždy pamatujte na to, že erotické a lascivní fotografie nejsou to, co ostatní uživatelé chtejí videt. Mužete díky tomu pusobit, že myslíte pouze na jednu vec a tu také hledáte u svého partnera. Predstavte si sami sebe, jak si prohlížíte profily ostatních a narazíte na fotografii, která se snaží být vyzývavá a sexy. Jiste byste sami usoudili, že taková fotografie pusobí velmi neseriózne a šli byste hledat dál. V mnoha prípadech to muže dokonce vyvolat dojem, že uživatel je zoufalý a zkouší zaujmout všemi prostedky.

Přátelský úsměv

Lidé, kteří na fotkách vypadají přátelsky a usmívají se, mají více šancí dostat zprávu od jiného člena než uživatelé, kteří se tváří vážně. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je vybrat fotografii, na které ukazujtete svůj nejvíc okouzlující úsměv. Tím dáte najevo, že jste sympatický, otevřený a přátelský člověk. Přesně to by měla profilová fotografie poskytnout - skvělý první dojem!