Co dělat po prvním rande?

May 14, 2018

První rande máte za sebou a premýšláte jak dál? Nyní nastává cas na udržení kontaktu s vaším protejškem. Nemeli byste zapomenout udelat nekolik vecí.

Napište milou zprávu

Pokud máte pocit, že jste si oba dva vaši první schůzku užili, řekněte to! Nejlepší to je hned po skončení rande. Lidé výdy chtějí dostat zpětnou vazbu, a speciálně po prvním rande se jeden můýe cítit velmi nejistě, i pokud má pocit, že vše šlo dobře. Milá zpráva, v nímž napíšete, že se vám společně strávený čas líbil, pomůže otevřít dveře k dalšímu kontaktu a schůzkám.

Udělejte kompliment

Zkuste do své zprávy zakomponovat i nějaký kompliment, ne ale nic laciného. Buďte jednoduše upřímní a pokuste o pokud možno vtipný postřeh ke společnému zážitku ze schůzky. Samozžejmě můžete také polichotit vzhled vašeho protějšku.

Další krok: druhé rande

Po vyměnění několika zpráv nastává čas se rozhodnout, jestli máte zájem o druhou schůzku. Pokud máte pocit, že se oba dva chcete vidět znovu, chopte se iniciativy a zeptejte se přímo! Opět může platit, že váš protějšek si není úplně jistý nebo se ostýchá nebo čeká, že první krok uděláte vy. Pokud máte o druhé rande opravdu zájem, prostě to napište! Sami poznáte, až na to bude ten nejlepší čas.