Nejlepší české seznamky 2016

Online seznamky zásadně změnily způsob, jakým si lidé hledají nové partnery, přátelství a lásku. Velká nabídka seznamovacích služeb dostupných může nezadané v Česku zmást a ztěžuje výběr té nejvhodnější. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že se podělíme o zkušenosti nás samotných i ostatních na naší stránce srovnávající našich 10 nejlepších seznamek. Naším cílem je zjednodušit pro Vás výběr té správné seznamky a nakonec i nalezení toho pravého nebo té pravé partnerky. Díky našemu seznamu a recenzím získáte dobrý přehled o českých seznamovacích portálech.

StránkaPOPISHodnoceníSkóreVíce
Výběr redakce
eDarling
#1 seznamka v České republice pro vzdělané svobodné lidi.

Ohodnoťte Hrozné Nic moc Dobré Velmi dobré Úžasné Děkujeme za vaše hodnocení! (4559)
9.8

Přečtěte si recenze
Navštivte stránky
Navštivte eDarling
be2 Be2 Vás dovede k lásce Vašeho života

Ohodnoťte Hrozné Nic moc Dobré Velmi dobré Úžasné Děkujeme za vaše hodnocení! (4121)
9.7

Přečtěte si recenze
Navštivte stránky
Navštivte be2
Academic Singles Seznamka pro vzdělané nezadané ve Vašem okolí

Ohodnoťte Hrozné Nic moc Dobré Velmi dobré Úžasné Děkujeme za vaše hodnocení! (3771)
9.3

Přečtěte si recenze
Navštivte stránky
Navštivte Academic Singles
Diskrétnost zaručena
c-date
Diskrétní zprostředkování ojedinělých kontaktů na úrovni

Ohodnoťte Hrozné Nic moc Dobré Velmi dobré Úžasné Děkujeme za vaše hodnocení! (4683)
9.2

Přečtěte si recenze
Navštivte stránky
Navštivte c-date
Singles50 Nejlepší seznamka pro singly nad 50 let

Ohodnoťte Hrozné Nic moc Dobré Velmi dobré Úžasné Děkujeme za vaše hodnocení! (6542)
8.9

Přečtěte si recenze
Navštivte stránky
Navštivte Singles50
CzechSingles Nejlepší portál k nalezení spřízněné duše

Ohodnoťte Hrozné Nic moc Dobré Velmi dobré Úžasné Děkujeme za vaše hodnocení! (6423)
8.3

Přečtěte si recenze
Navštivte stránky
Navštivte CzechSingles

eDarling: Hodnocení

Sociální média

Facebook    Twitter    Google+Pomocník pro výběr


FAQ
Proč zvolit online seznamování?

Mnoho lidí se nás ptá: “Proč bychom měli zkusit online seznamování?”. Odpověd je poměrně jednoduchá. Protože je to zábavný a jednoduchá způsob jak poznat nové lidi. Podle našich zkušeností by se ale mělo začít jinou otázkou. Znvu a znovu se setkáváme s tím, že mnozí lidé stále nerozumí tomu, jak online seznamování funguje a že existuje mnoho různých stránek a platforem. Online seznamovací portály se snaží spojit podobně naladěné lidi a pomoct jim najít nové přátele a partnery. Internet vám takto jednoduše rozšiřuje radius hledání a posyktuje vám nástroje, jak své hledání zpříjemnit. Online seznamování bude jen tak úspěšné, jak úspěšné ho sami budete chtít mít a kolik času a úsilí mu věnujete. Je to stejně jako v reálném životě, když zajdete s přáteli do baru, abyste tam poznali někoho nového. Takže ještě jednou “Proč zvolit online seznamování”: je to způsob, jak poznat nové přátele a partnery.Na co se zaměřit při výběru seznamky?

Tato otázka přímo navazuje náš text “Proč bychom měli zkusit online seznamování?” výše. Je nanejvýš důležité, abyste si definovali, co ve skutečnosti hledáte. Existují tisíce seznamek. Dobrý startovní bod je zeptat se sám sebe, jestli hldáte spíše zábavu nebo opravdu vážný vztah. Ačkoliv hranice mezi seznamkami jsou občas neostré, toto je velmi dobré rozlišovací kritérium na mezi portály. Na jedné straně najdete čisté randící (často nezávazné “casual dating”) stránky, které mají tisíce profilů, které si můžete prohlížet jako katalog, a na druhé straně můžete najít tak zvané matchmakingové stránky, které Vám pomáhají najít osudovou lásku a budoucího životního partnera. Pročtete si recenze jednotlivých seznamovacích portálů a zjistěte, které z nich se vám líbí nejvíc.Kolik peněz mě bude stát online seznamování?

Existuje mnoho různých možností, od 100% bezplatných seznamek až po placené portály, na nichž stojí předplatné až 1000 Kč měsíčně. Kterou z nich si nakonec vyberete, závisí velmi na vašich preferencích. Jak jsme nicméně zmínili v předchozím odstavci, placené seznamky umí odhalovat podvodníky a falešné profily a vytváří tak mnohem příjemnější a bezpečnější seznamovací prostředí.Jak se nejlépe seznámit online a co nedělat?

Rozhodně doporučujeme nahrát pěkné a zajímavé fotografie. Je to nejjednodušší cesta, jak navázat kontakt s ostatními uživateli. Dobře vypadající fotka totiž dokáže vzbudit prvotní zájem. Zároveň ale také buďte upřímní při vlastním popisu. Jakkoliv může být lákavé předstírat, že jste někdo jiný, v konečném efektu to není zábavné a vytvoří to spoustu problémů pro obě strany. Buďte proto sami sebou a zcela jistě tak najdete někoho, s kým si budete dobře rozumět. Velmi doporučujeme chovat se upřímně, aniž byste ale uráželi nebo zraňovali druhé. Může se totiž stát, že budete mít obdivovatele, kteří nebudou odpovídat vašim představám o partnerovi nebo partnerce. Je naprosto fér to druhé straně otevřeně a slušně říct. Není přitom třeba být hrubý nebo toho druhého urážet.

 • Seznamka

  Tahle seznamka je hrozná a plná falešných profilů. Vůbec nedoporočuji. Určitě můžete najít lepší

  Od: Dan Zobrazit recenzi

 • eDarling

  Konečně seznamka, která má v databázi skutečné lidi, se kterými se dá psát! Poplatku tak vůbec nelituji

  Od: Martin Zobrazit recenzi

 • Seznamka

  strašné, ta nová verze je k ničemu, nedala bych ani tu jednu hvězdičku, kdyby to šlo

  Od: Asteria Zobrazit recenzi

 • eDarling

  není zadarmo

  Od: Zobrazit recenzi

 • eDarling

  Velmi efektivni

  Od: Drobna Zobrazit recenzi

Online seznamování a bezpečnost

Online seznamování může být pro nezadané Čechy vzrušující dobrodružství. Existuje totiž mnoho různých seznamek zaměřených na odlišné cílové skupiny. Pokud pro sebe zvolíte tu správnou, nabídne vám internetové seznamování skvělý způsob, jak poznat nové lidi a najít někoho, s kým vám to bude klapat. Někdy ovšem lidé při online seznamování zapomínají myslet na vlastní bezpečnost.

 1. Nikdy neposílejte peníze člověku, kterého neznáte. Pokud vás osoba, kterou jste potkali pouze na internetu, požádá o zaslání peněz, měli byste zpozornět. Jakkoliv jsou některé příběhy, které od těchto lidí můžete slyšet, velmi srdceryvné, ve většině případů jsou kompletně smyšlené. Tito uživatelé jsou profesionálové, kteří vytvářejí dramatické příběhy, aby ve vás vyvolali sympatie – velmi často obsahují nemoci, tragické osobní události jako dopravní nehody a podobně. Než se rozhodnete takovému člověku vyjít vstříc, vždy prokonzultujte danou situaci s blízkým přítelem, členem rodiny nebo právníkem. Lidé, kteří mají odstup, vám pomůžou objektivně zhodnotit situaci.
 2. Vždy buďte opatrní, když se s někým setkáváte poprvé. Je zcela pochopitelné, že se chcete co nejdříve setkat, pokud vám váš protějšek přijde velmi zajímavý.Nikdy byste ale přitom neměli zapomenout na pár opatření týkající se vaší bezpečnosti. Sdělte příteli nebo členovi rodiny, že se setkáte s někým, koho jste potkali on-line a dejte jim jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo této osoby. Kromě toho zvolte veřejné místo nebo prostor, kde se cítíte bezpečně, kde se budete cítit pohodlně a které vám dáva možnost odejít, pokud ze setkání nebudete mít dobrý pocit nebo uvidíte, že ten druhý pro vás není ten pravý. Zde najdete článek s několika návrhy.

Výše uvedené rady nejsou určeny k tomu, aby vás vystrašily. V Česku je mnoho nezadaných, kteří hledají toho pravého partnera stejně jako vy a online seznamování může být zábavné a i bezpečné, pokud budete dodržovat několik základních pravidel (a zdravý rozum). Pokud hledáte pro příležitostné povyražení, dlouhodobý vztah, nebo jen někoho na chatování mimo Česko, můžete si prohlédnout také naše partnerské stránky v Francii, Švédsku, Irsku nebo Nizozemí.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru s těmi nejlepšími nabídkami

Vaše data nebudeme sdílet s třetími stranami a kdykoliv se budete moct odhlásit.

Stále nemáte jasno? Nechte si od nás navrhnout tu správnou seznamku přímo pro vás!

Výpočet výsledků ×

Sesbírání dat

0%
×
{wizardPercent}%
{intro}
{members}
{rating_stars}
{link_read_review}
{button_visit_site}
{button_visit_site}
×