5 nejlepších rad pro nalezení partnera na nový rok

Couple by fire

Brzy začnete otvírat okénka na adventním kalendáři a odpočítávat tak čas do příchodu nového roku. Získejte náskok před tím, než přijde seznamovací sezóna (od prosince do března) a vytvořte si profil na jedné z doporučených stránek.

Zdvojnásobte své šance
Zaregistrujte se na vice než jedné stránce. Seznamky nejsou jako partneři a je v pořádku mít v záloze více profilů, které Vám pomohou nalézt lásku. Každá seznamka má lehce jiný marketingový přístup, na základě kterého lehce rozlišíte, s jakým druhem lidí se zde seznámíte. Doporučíme Vám zkusit dvě různé služby, jako třeba eDarling nebo Be2, které Vám tak umožní služby srovnat.

Navštivte eDarling >>
Navštivte Be2 >>

Otevřete se novým možnostem
Neschovávejte se! Víme, že je venku zima a nemusíte mít náladu chodit mezi lidi, takový je ale už cyklus každého roku. Po létě plném zážitků máme přes zimu tendenci spíše zůstávat doma, odpočívat a šetřit tak energii. Těmto pocitům se snažte nepodléhat. Je to ideální čas roku, který bychom měli trávit v páru. Spousta večírků a událostí Vám tak dává možnost bojovat s únavou a brzkým stmíváním. Nebojte se říct ano pozváním na večeři, kávu, setkání s přáteli, nákupy či jen jako doprovod na vánoční večírek. Přijmout pozvání je tak skvělým způsobem jak se dostat ven. Víme, že je těžké se donutit k tomu jít ven a že je jednodušší zůstat doma a sledovat televizi, ale pravdou je, že takto partnera nenajdete.

Dočtěte poslední kapitolu a uzavřete knihu letošního roku
Zapomeňte na staré křivdy. Srovnejte se s minulostí a připravte se na svěží příchod nového roku s nímž se pojí symbolika nových začátků a změn. Vzpomeňte si a to, kam Vám loňský rok posunul a neopakujte své chyby stále dokola.

Netrapte se samotou – naučte se s ní žít!
Lidé pociťují samotu z jistých důvodů. Je částí naší emoční škály a neměli bychom se za ni proto stydět. Společnost a média nás neustále upozorňují na to, že partnera musíme mít k tomu, abychom byli úspěšní a šťastní. Opak je pravdou. Je důležité se srovnat se svou samotou a přijmout ji. Poslouchejte sami sebe a své vnitřní potřeby. Umět žít sami znamená, že jsme spokojeni sami se sebou a tím, jací jste. Vnitřní pohoda je pak jednou z nejlepších vlastností a lidé ji ve vás vycítí! Nabytá sebedůvěra Vám může jenom pomoci v hledání partnera – hovoří o vnitřním míru, pohodlí a bezpečí. Tyto charakterové vlastnosti jsou daleko atraktivnější než zoufalá potřeba někoho najít.

Potřeba dalších lidí k tomu, abychom se cítili dobře je stejně špatnou vlastností jako být někým, kdo společnost úplně odmítá. Stejně jako v dalších oblastech života, je třeba najít rovnováhu mezi přehnanou společenskostí a samotářstvím. Osobnostní test eDarling Vám pomůže lépe porozumět Vašemu charakteru skrze série otázek, které pro Vás připravili psychologové tak, abyste se seznámili s těmi správnými lidmi.

Navštivte eDarling >>

Nečekejte – začněte se seznamovat již dnes!
Nečekejte již další den. Vyberte si seznamku a založte si profil už nyní! Čím dříve začnete, tím dříve můžete navázat kontakt s ostatními lidmi a vyjít si tak na schůzku. Čeká Vás ve firmě vánoční večírek na který nemáte doprovod? Neodkládejte hledání na poslední chvíli. Budete tak mít dostatek času na to seznámit se, lépe se poznat skrze společnou konverzaci natolik, abyste věděli, že právě to je člověk, se kterým si přejete strávit svůj volný čas!
Spousta stránek Vám dává možnost vyplnit svůj profil krok za krokem, kousek po kousku. Pokud se tak vymlouváte na nedostatek času, můžete začít již nyní a dokončit Váš profil kdykoliv budete mít čas.